Wernisaż prac Macieja Cieśli i Polskiego Thomasa
Czwartek, 2 marca, 2017

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na wernisaż malarstwa Macieja Cieśli oraz jego prac pod pseudonimem Polski Thomas. Wydarzenie odbędzie się 2 marca, w czwartek o 19:00, w niezwykle przytulnej przestrzeni Bistro DNA zlokalizowanej w centrum Rynku Wrocławskiego, w Przejściu Garncarskim nr 8.

Malarstwo Macieja Cieśli krąży wokół dwóch nurtów, sztuki onirycznej oraz symbolicznej. Artysta malując pod nazwiskiem, zawsze odnosi się do swoich wewnętrznych demonów, enigmatycznych postaci przewijających się w jego snach. Obowiązkowym gościem w tych obrazach jest Pies Czort, jako symbol frywolnej seksualności współczesnego społeczeństwa.
Wytworem dwoistej osobowości artysty jest Polski Thomas, wymyślony kiedyś podczas luźnego poszukiwania stylu na początku studiów w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Na naszym wernisażu mają Państwo okazję zobaczyć nową odsłonę Polskiego Thomasa, ciężko powiedzieć czy jest to pewien etap na drodze rozwoju, czy już zalążek stylu który będzie towarzyszył przez całe istnienie tej wymyślonej jednostki.

Do zobaczenia w czwartek, 2 marca
Bistro DNA godz. 19:00
Przejście Garncarskie 8
Wrocław

Maciej Cieśla & Polski Thomas - Art Exhibition
Thursday, March 2, 2017

Ladies and Gentlemen,

we would like to invite you to Maciej Cieśla and Polski Thomas exhibition's opening at DNA Bistro, Przejście Garncarskie 8 in Wrocław

The event takes place on Thursday, March 2nd at 7 p.m.

Galeria DNA
ul. Grodzka 5, 50-515 Wrocław
tel. +48 790 225 790, email: biuro@dnagallery.pl
Salon ekspozycyjny Galerii DNA
ul. Przejcie Garncarskie 8, 50-107 Wrocław
tel. +48 71 307 00 36
© 2012 DNA Gallery. All rights reserved.